Are you ready for music’s biggest night of the year?! The stage is set for the 58th annual Grammy Awards ceremony on Monday, February 15, at the Staples Center in Los Angeles. 

For the fifth year in a row, LL Cool J will host the festivities — featuring performances from a staggering list of superstars, including Taylor Swift, Justin Bieber, Adele, Rihanna, Lady Gaga and more!


The full list of nominees is below, and there's some tough competition among the contenders. We’ll be updating this list as the winners are announced, so keep an eye on this story and check back throughout the night!

RECORD OF THE YEAR

“Really Love” — D’Angelo and the Vanguard

WINNER: “Uptown Funk” — Mark Ronson featuring Bruno Mars

“Thinking Out Loud” — Ed Sheeran

“Blank Space” — Taylor Swift

“Can’t Feel My Face” — The Weeknd

ALBUM OF THE YEAR

Sound & Color — Alabama Shakes

To Pimp a Butterfly — Kendrick Lamar

Traveller — Chris Stapleton

WINNER: 1989 — Taylor Swift

Beauty Behind the Madness — The Weeknd

BEST NEW ARTIST

Courtney Barnett

James Bay

Sam Hunt

Tori Kelly

WINNER: Meghan Trainor

BEST ROCK PERFORMANCE

WINNER: “Don’t Wanna Fight” — Alabama Shakes

“What Kind of Man” — Florence & The Machine

“Something From Nothing” — Foo Fighters

“Ex’s & Oh’s” — Elle King

“Moaning Lisa Smile” — Wolf Alice

BEST MUSICAL THEATER ALBUM

An American in Paris

Fun Home

WINNER: Hamilton

The King And I 

Something Rotten!

SONG OF THE YEAR

“Alright” — Kendrick Lamar

“Blank Space” — Taylor Swift

“Girl Crush” — Little Big Town

“See You Again” — Wiz Khalifa featuring Charlie Puth

WINNER: “Thinking Out Loud” — Ed Sheeran

BEST COUNTRY ALBUM

Montevallo — Sam Hunt

Pain Killer — Little Big Town

The Blade — Ashley Monroe

Pageant Material — Kacey Musgraves

WINNER: Traveller — Chris Stapleton

BEST RAP ALBUM

2014 Forest Hills Drive — J. Cole

Compton — Dr. Dre

If You’re Reading This It’s Too Late — Drake

WINNER: To Pimp A Butterfly — Kendrick Lamar

The Pinkprint — Nicki Minaj

BEST POP DUO/GROUP PERFORMANCE

“Ship to Wreck” — Florence & The Machine

“Sugar” — Maroon 5

WINNER: “Uptown Funk” — Mark Ronson featuring Bruno Mars

“Bad Blood” — Taylor Swift featuring Kendrick Lamar

“See You Again” — Wiz Khalifa featuring Charlie Puth

BEST POP SOLO PERFORMANCE

“Heartbeat Song” — Kelly Clarkson

“Love Me Like You Do” — Ellie Goulding

WINNER: “Thinking Out Loud” — Ed Sheeran

“Blank Space” — Taylor Swift

“Can’t Feel My Face” — The Weeknd

BEST RAP SONG

“All Day” — Kendrick Lamar and Kanye West

WINNER: “Alright” — Kendrick Lamar featuring Pharrell Williams

“Energy” — Drake

“Glory” — Common & John Legend

“Trap Queen” — Fetty Wap

BEST MUSIC VIDEO

“LSD” — A$AP Rocky

“I Feel Love (Every Million Miles)” — The Dead Weather

“Alright” — Kendrick Lamar

WINNER: “Bad Blood” — Taylor Swift Featuring Kendrick Lamar

“Freedom” — Pharrell Williams

BEST RAP PERFORMANCE

“Apparently” — J. Cole

“Back To Back” — Drake

“Trap Queen” — Fetty Wap

WINNER: “Alright” — Kendrick Lamar

“Truffle Butter” — Nicki Minaj featuring Drake & Lil Wayne

“All Day” — Kanye West featuring Theophilus London, Allan Kingdom & Paul McCartney

BEST MUSIC FILM

Mr. Dynamite: The Rise of James Brown

Sonic Highways

What Happened, Miss Simone?

The Wall

WINNER: Amy

BEST POP VOCAL ALBUM

Piece By Piece — Kelly Clarkson

How Big, How Blue, How Beautiful — Florence & The Machine

Uptown Special — Mark Ronson

WINNER: 1989 — Taylor Swift

Before This World — James Taylor

BEST COMPILATION SOUNDTRACK FOR VISUAL MEDIA

Empire: Season 1

Fifty Shades of Grey

WINNER: Glen Campbell: I’ll Be Me

Pitch Perfect 2

Selma

BEST SCORE SOUNDTRACK FOR VISUAL MEDIA

WINNER: Birdman

The Imitation Game

Interstellar

The Theory of Everything

Whiplash

BEST SONG WRITTEN FOR VISUAL MEDIA

“Earned It (Fifty Shades of Grey)” — The Weeknd

WINNER: “Glory” — Common & John Legend

“Love Me Like You D” — Ellie Goulding

“See You Again” — Wiz Khalifa featuring Charlie Puth

“Til It Happens To You” — Lady Gaga

BEST URBAN CONTEMPORARY ALBUM

Ego Death — The Internet

You Should Be Here — Kehlani

Blood — Lianne La Havas

Wildheart — Miguel

WINNER: Beauty Behind the Madness — The Weeknd

BEST GOSPEL PERFORMANCE/SONG

“Worth [Live]” —Anthony Brown & Group Therapy

WINNER: “Wanna Be Happy?” — Kirk Franklin

“Intentional” — Travis Greene

“How Awesome is Our God [Live]” — Israel & NewBreed featuring Yolanda Adams

“Worth Fighting For [Live]” — Brian Courtney Wilson

BEST LATIN POP ALBUM

Terral — Pablo Alborán

Healer — Alex Cuba

WINNER: A Quien Quiera Escuchar (Deluxe Album) — Ricky Martin

Sirope — Alejandro Sanz

Algo Sucede — Julieta Venegas

BEST LATIN ROCK, URBAN OR ALTERNATIVE ALBUM

Amanecer — Bomba Estereo

Mondongo — La Cuneta Son Machín

WINNER: Hasta La Raíz — Natalia Lafourcade

Caja de Música — Monsieur Periné

Dale — Pitbull

BEST REGIONAL MEXICAN MUSIC ALBUM (INCLUDING TEJANO)

Mi Vicio Mas Grande — Banda El Recodo De Don Cruz Lizarraga

Ya Dime Adiós — La Maquinaria Norteña

Zapateando — Los Cojolites

WINNER: Realidades (Deluxe Edition) —Los Tigres Del Norte

Tradición, Arte Y Pasión — Mariachi Los Camperos De Nati Cano

BEST TROPICAL LATIN ALBUM

Tributo A Los Compadres: No Quiero Llanto — José Alberto “El Canario” & Septeto Santiaguero

WINNER: Son De Panamá — Rubén Blades with Roberto Delgado & Orchestra

Presente Continuo — Guaco

Todo Tiene Su Hora — Juan Luis Guerra 4.40

Que Suenen Los Tambores — Victor Manuelle

BEST AMERICAN ROOTS PERFORMANCE

“And Am I Born To Die” — Béla Fleck & Abigail Washburn

“Born to Play Guitar” — Buddy Guy

“City Of Our Lady” — The Milk Carton Kids

“Julep” — Punch Brothers

WINNER: “See That My Grave Is Kept Clean” — Mavis Staples

BEST AMERICAN ROOTS SONG

“All Night Long” — The Mavericks

“The Cost Of Living” — Don Henley & Merle Haggard

“Julep” — Punch Brothers

“The Traveling Kind” — Emmylou Harris & Rodney Crowell

WINNER: “24 Frames” — Jason Isbell

BEST AMERICANA ALBUM

The Firewatcher’s Daughter — Brandi Carlile

The Traveling Kind — Emmylou Harris & Rodney Crowell

WINNER: Something More Than Free — Jason Isbell

Mono — The Mavericks

The Phosphorescent Blues — Punch Brothers

BEST BLUEGRASS ALBUM

Pocket Full of Keys — Dale Ann Bradley

Before The Sun Goes Down — Rob Ickes & Trey Hensley

In Session — Doyle Lawson & Quicksilver

Man of Constant Sorrow — Ralph Stanley & Friends

WINNER: The Muscle Shoals Recordings — The Steeldrivers

BEST BLUES ALBUM

Descendants of Hill Country — Cedric Burnside Project

Outskirts of Love — Shemekia Copeland

WINNER: Born to Play Guitar — Buddy Guy

Worthy — Bettye LaVette

Muddy Waters 100 — John Primer & Various Artists

BEST FOLK ALBUM

Wood, Wire & Words — Norman Blake

WINNER: Béla Fleck And Abigail Washburn — Béla Fleck & Abigail Washburn

Tomorrow Is My Turn — Rhiannon Giddens

Servant of Love — Patty Griffin

Didn’t He Ramble — Glen Hansard

BEST REGIONAL ROOTS MUSIC ALBUM

WINNER: Go Go Juice — Jon Cleary

La La La La — Natalie Ai Kamauu

Kawaiokalena — Keali’i Reichel

Get Ready — The Revelers

Generations — Windwalker And the MCW

BEST INSTRUMENTAL COMPOSITION

WINNER: “The Afro Latin Jazz Suite” — Arturo O’Farrill & The Afro Latin Jazz Orchestra featuring Rudresh Mahanthappa

“Civil War” — Bob Mintzer Big Band

“Confetti Man” — Turtle Island Quartet

“Neil” — University of North Texas One O’Clock Lab Band

“Vesper” — Marshall Gilkes & WDR Big Band

BEST ARRANGEMENT, INSTRUMENTAL OR A CAPELLA

“Bruno Mars” — Vocally Challenged

WINNER: “Dance of the Sugar Plum Fairy” — Pentatonix

“Do You Hear What I Hear” — Committed

“Ghost of A Chance” — Bob James & Nathan East

“You and the Night and the Music” — John Fedchock New York Big Band

BEST ARRANGEMENT, INSTRUMENTS AND VOCALS

“Be My Muse” — Lorraine Feather

“52nd & Broadway” — Patrick Williams featuring Patti Austin

“Garota De Ipanema” — Catina DeLuna featuring Otmaro Ruiz

WINNER: “Sue (Or in a Season of Crime) — David Bowie

“When I Come Home” — Jimmy Greene with Javier Colon

PRODUCER OF THE YEAR, CLASSICAL

Blanton Alspaugh

Manfred Eicher

Marina A. Ledin, Victor Ledin

Dan Merceruio

WINNER: Judith Sherman

BEST RECORDING PACKAGE

Alagoas — Alagoas

Bush — Snoop Dogg

How Big, How Blue, How Beautiful (Deluxe Edition) — Florence + The Machine

My Happiness — Elvis Presley

WINNER: Still the King: Celebrating the Music of Bob Wills and his Texas Playboys — Asleep At The Wheel

BEST ALBUM NOTES

Folksongs of Another America: Field Recordings From the Upper Midwest, 1937-1946 — Various Artists

Lead Belly: The Smithsonian Folkways Collection — Lead Belly

WINNER: Love Has Many Faces: A Quartet, A Ballet, Waiting to be Danced — Joni Mitchell

Portrait of an American Singer — Tennessee Ernie Ford

Songs of the Night: Dance Recordings, 1916-1925 — Joseph C. Smith’s Orchestra

BEST BOXED OR SPECIAL LIMITED EDITION PACKAGE

Beneath the Skin (Deluxe Box Set) —Of Monsters And Men

I Love You, Honeybear (Limited Edition Deluxe Vinyl) — Father John Misty

WINNER: The Rise & Fall of Paramount Records, Volume Two (1928-32) — Various Artists

Sticky Fingers (Super Deluxe Edition) — The Rolling Stones

30 Trips Around the Sun — Grateful Dead

What A Terrible World, What A Beautiful World (Deluxe Box Set) — The Decemberists

BEST HISTORICAL ALBUM

WINNER: The Basement Tapes Complete: The Bootleg Series Vol 11 — Bob Dylan and the Band

The Complete Concert by the Sea — Erroll Garner

Native North America (Vol. 1): Aboriginal Folk, Rock, and Country 1966-1985 — Various Artists

Parchman Farm: Photographs and Field Recordings, 1947-1959 — Various Artists

Songs My Mother Taught Me — Fannie Lou Hamer

BEST ENGINEERED ALBUM, NON-CLASSICAL

Before this World — James Taylor

Currency of Man — Melody Gardot

Recreational Love — The Bird and the Bee

WINNER: Sound & Color — Alabama Shakes

Wallflower — Diana Krall

BEST REMIXED RECORDING, NON-CLASSICAL

“Berlin by Overnight (CFCF Remix)”

“Hold On (Fatum Remix)”

“Runaway (U & I) (Kaskade Remix)”

“Say My Name (RAC Remix)”

WINNER: “Uptown Funk (Dave Audé Remix)”

BEST SURROUND SOUND ALBUM

Amdahl: Astrongnosia & Aesop

WINNER: Amused To Death

Magnificat

Shostakovich: Symphony No. 7

Spes

BEST CONTEMPORARY INSTRUMENTAL ALBUM

Guitar in the Space Age! — Bill Frisell

Love Language — Wouter Kellerman

Afrodeezia — Marcus Miller

WINNER: Sylva — Snarky Puppy & Metropole Orkest

The Gospel According to Jazz, Chapter IV — Kirk Whalum

BEST NEW AGE ALBUM

WINNER: Grace — Paul Avgerinos

Bhakti Without Borders — Madi Das

Voyager — Catherine Duc

Love — Peter Kater

Asia Beauty — Ron Korb

BEST IMPROVISED JAZZ SOLO

“Giant Steps” — Joey Alexander

WINNER: “Cherokee” — Christian McBride

“Arbiters of Evolution” — Donny McCaslin

“Friend or Foe” — Joshua Redman

“Past Present” — John Scofield

BEST JAZZ VOCAL ALBUM

Many A New Day: Karrin Allyson Sings Rodgers & Hammerstein — Karrin Allyson

Find A Heart — Denise Donatelli

Flirting With Disaster — Lorraine Feather

Jamison — Jamison Ross

WINNER: For One to Love — Cécil McLorin Salvant

BEST JAZZ INSTRUMENTAL ALBUM

My Favorite Things — Joey Alexander

Breathless — Terence Blanchard featuring The E-Collective

Covered: Recorded Live At Capital Studios — Robert Glasper & The Robert Glasper Trio

Beautiful Life — Jimmy Greene

WINNER: Past Present — John Scofield

BEST LARGE JAZZ ENSEMBLE

Lines of Color — Gil Evans Project

Köln — Marshall Gilkes & WDR Big Bana

Cuba: The Conversation Continues — Arturo O’Farrill & The Afro Latin Jazz Orchestra

WINNER: The Thompson Fields — Maria Schneider Orchestra

Home Suite Home — Patrick Williams

BEST LATIN JAZZ ALBUM

WINNER: Made In Brazil — Eliane Elias

Impromptu — The Rodriguez Brothers

Suite Caminos — Gonzalo Rubalcaba

Intercambio — Wayne Wallace Latin Jazz Quintet

Identities are Changeable — Miguel Zenón

BEST REGGAE ALBUM

Branches of the Same Tree — Rocky Dawuni

The Cure — Jah Cure

Acousticalevy — Barrington Levy

Zion Awake — Luciano

WINNER: Strictly Roots — Morgan Heritage

BEST WORLD MUSIC ALBUM

Gilbertos Samba Ao Vivo — Gilberto Gil

WINNER: Sings — Angelique Kidjo

Music From Inala — Ladysmith Black Mambazo with Ella Spira & The Inala Ensemble

Home — Anoushka Shankar

I Have No Everything Here —Zomba Prison Project

BEST CHILDREN’S ALBUM

¡Come Bien! Eat Right! — José-Luis Orozco

Dark Pie Concerns — Gustafer Yellowgold

WINNER: Home — Tim Kubart

How Great Can This Day Be —Lori Henriques

Trees — Molly Ledford & Billy Kelly

BEST SPOKEN WORLD ALBUM (INCLUDES POETRY, AUDIO BOOKS & STORYTELLING)

Blood on Snow (Jo Nesbø) —Patti Smith

Brief Encounters: Conversations, Magic Moments and Assorted Hijinks — Dick Cavett

WINNER: A Full Life: Reflections at Ninety — Jimmy Carter

Patience And Sarah (Isabel Miller) — Janis Ian & Jean Smart

Yes Please — Amy Poehler (& Various Artists)

BEST COMEDY ALBUM

Back to the Drawing Board — Lisa Lampanelli

Brooklyn — Wyatt Cenac

Happy. And A Lot. — Jay Mohr

Just Being Honest — Craig Ferguson

WINNER: Live at Madison Square Garden — Louis C.K.

BEST OPERA RECORDING

“Janáček: Jenůfa”

“Monteverdi: Il Ritorno D’Ulisse In Patria”

“Mozart: Die Entführung Aus Dem Serail”

WINNER: “Ravel: L’Enfant Et Les Sortiléges; Shéhérazade”

“Steffani: Niobe, Regina Di Tebe”

BEST CHORAL PERFORMANCE

“Beethoven: Missa Solemnis”

“Monteverdi: Vespers of 1610”

“Pablo Neruda - The Poet Sings”

“Paulus: Far In The Heavens”

WINNER: “Rachmaninoff: All-Night Vigil”

BEST CHAMBER MUSIC/SMALL ENSEMBLE PERFORMANCE

“Brahms: The Piano Trios”

WINNER: “Filament”

“Flaherty: Airdancing for Toy Piano, Piano & Electronics”

“Render”

“Shostakovich: Piano Quintet & String Quartet No. 2”

BEST CLASSICAL INSTRUMENTAL SOLO

WINNER: “Dutilleux: Violin Concerto, L’Arbre Des Songes”

“Grieg & Moszkowski: Piano Concertos”

“Mozart: Keyboard Music, Vol. 7”

“Rachmaninov Variations”

“Rzewski: The People United Will Never be Defeated!”

BEST CLASSICAL SOLO VOCAL ALBUM

Beethoven: An Die Ferne Geliebte; Haydn: English Songs; Mozart: Masonic Cantata

WINNER: Joyce & Tony — Live from Wigmore Hall

Nessun Dorma — The Puccini Album

Rouse: Seeing; Kabir Padavali

St. Petersburg

BEST CONTEMPORARY CLASSICAL COMPOSITION

Barry: The Importance of Being Earnest

Norman: Play

WINNER: Paulus: Prayers & Remembrances

Tower: Stroke

Wolfe: Anthracite Fields

BEST TRADITIONAL POP VOCAL ALBUM

WINNER: The Silver Lining: The Songs of Jerome Kern — Tony Bennett & Bill Charlap

Shadows In the Night — Bob Dylan

Stages — Josh Groban

No One Ever Tells You — Seth MacFarlane

My Dream Duets — Barry Manilow (& Various Artists)

BEST DANCE RECORDING

“We’re All We Need” — Above & Beyond featuring Zoë Johnston

“Go” — The Chemical Brothers featuring Q-Tip

“Never Catch Me” — Flying Lotus featuring Kendrick Lamar

“Runaway (U & I)” — Galantis

WINNER: “Where Are Ü Now” — Skrillex and Diplo with Justin Bieber

BEST DANCE/ELECTRONIC ALBUM

Our Love — Caribou

Born in the Echoes — The Chemical Brothers

Caracal — Disclosure

In Colour — Jamie xx

WINNER: Skrillex and Diplo Present Jack Ü — Skrillex and Diplo

BEST METAL PERFORMANCE

“Identity” — August Burns Red

WINNER: “Cirice” — Ghost

“512” — Lamb of God

“Thank You” — Sevendust

“Custer” — Slipknot

BEST ROCK SONG

WINNER: “Don’t Wanna Fight” — Alabama Shakes

“Ex’s & Oh’s” — Elle King

“Hold Back The River” — James Bay

“Lydia” — Highly Suspect

“What Kind of Man” — Florence & The Machine

BEST ROCK ALBUM

Chaos and the Calm — James Bay

Kintsugi — Death Cab For Cutie

Mister Asylum — Highly Suspect

WINNER: Drones — Muse

.5: The Gray Chapter — Slipknot

BEST ALTERNATIVE MUSIC ALBUM

WINNER: Sound & Color — Alabama Shakes

Vulnicura — Björk

The Waterfall — My Morning Jacket

Currents — Tame Impala

Star Wars — Wilco

BEST R&B PERFORMANCE

“If I Don’t Have You” — Tamar Braxton

“Rise Up” — Andra Day

“Breathing Underwater” — Hiatus Kaiyote

“Planes” — Jeremih featuring J. Cole

WINNER: “Earned It (Fifty Shades of Gray)” — The Weeknd

BEST TRADITIONAL R&B PERFORMANCE

“He is” — Faith Evans

WINNER: “Little Ghetto Boy” — Lalah Hathaway

“Let It Burn” — Jazmine Sullivan

“Shame” — Tyrese

“My Favorite Part of You” — Charlie Wilson

BEST R&B SONG

“Coffee” — Miguel

“Let It Burn” — Jazmine Sullivan

WINNER: “Really Love” — D’Angelo And The Vanguard

“Shame” — Tyrese

"Earned It (Fifty Shades of Gray)" — The Weeknd

BEST R&B ALBUM

Coming Home — Leon Bridges

WINNER: Black Messiah — D’Angelo And The Vanguard

Cheers To The Fall — Andra Day

Reality Show — Jazmine Sullivan

Forever Charlie —Charlie Wilson

BEST RAP/SUNG COLLABORATION

“One Man Can Change the World” — Big Sean featuring Kanye West & John Legend

“Glory” — Common & John Legend

“Classic Man” — Jidenna featuring Roman GianArthur

WINNER: “These Walls” — Kendrick Lamar featuring Bilal, Anna Wise & Thundercat

“Only” — Nicki Minaj featuring Drake, Lil Wayne & Chris Brown

BEST COUNTRY SOLO PERFORMANCE

“Burning House” — Cam

WINNER: “Traveller” — Chris Stapleton

“Little Toy Guns” — Carrie Underwood

“John Cougar, John Deere, John 3:16” — Keith Urban

“Chances Are” — Lee Ann Womack

BEST COUNTRY DUO/GROUP PERFORMANCE

“Stay A Little Longer” — Brothers Osborne

“If I Needed You” — Joey+Rory

“The Driver” — Charles Kelley, Dierks Bentley & Eric Paslay

WINNER: “Girl Crush” — Little Big Town

“Lonely Tonight” — Blake Shelton featuring Ashley Monroe

BEST COUNTRY SONG

“Chances Are” — Lee Ann Womack

“Diamond Rings and Old Barstools” — Tim McGraw

WINNER: “Girl Crush” — Little Big Town

“Hold My Hand” — Brandy Clark

“Traveller” — Chris Stapleton

BEST CONTEMPORARY CHRISTIAN MUSIC PERFORMANCE/SONG

WINNER: “Holy Spirit” — Francesca Battistelli

“Lift Your Head Weary Sinner (Chains)” — Crowder

“Because He Lives (Amen)” — Matt Maher

“Soul On Fire” — Third Day featuring All Sons & Daughters

“Feel It” — Tobymac featuring Mr. Talkbox

BEST GOSPEL ALBUM

Destined To Win [Live] — Karen Clark Sheard

Living It — Dorinda Clark-Cole

One Place Live —Tasha Cobbs

WINNER: Covered: Alive In Asia [Live] — Israel & NewBreed

Life Music: Stage Two — Jonathan McReynolds

BEST CONTEMPORARY CHRISTIAN MUSIC ALBUM

Whatever The Road — Jason Crabb

How Can It Be — Lauren Daigle

Saints And Sinners — Matt Maher

WINNER: This Is Not A Test — Tobymac

Love Ran Red — Chris Tomlin

BEST ROOTS GOSPEL ALBUM

WINNER: Still Rockin’ My Soul — The Fairfield Four

Pray Now — Karen Peck & New River

Directions Home (Songs We Love, Songs You Know) — Point of Grace

PRODUCER OF THE YEAR, NON-CLASSICAL

WINNER: Jeff Bhasker

Dave Cobb

Diplo

Larry Klein

Blake Mills

BEST ENGINEERED ALBUM, CLASSICAL

WINNER: Ask Your Mama

Dutilleux: Métaboles; L’Arbre Des Songes; Symphony No. 2, ‘Le Double’

Monteverdi: Il Ritorno D’Ulisse In Patria

Rachmaninoff: All-Night Vigil

Saint-Saëns: Symphony No. 3, ‘Organ’

BEST ORCHESTRAL PERFORMANCE

“Bruckner: Symphony No. 4”

“Dutilleux: Métaboles; L’Arbre Des Songes; Symphony No. 2, ‘Le Double’”

WINNER: “Shostakovich: Under Stalin’s Shadow - Symphony No. 10”

Spirit of The American Range

Zhou Long & Chen Yi: Symphony ‘Humen 1839’”

BEST CLASSICAL COMPENDIUM

As Dreams Fall Apart — The Golden Age of Jewish Stage and Film Music (1925-1955)

Ask Your Mama

WINNER: Paulus: Three Places of Enlightenment; Veil of Tears & Grand Concerto

Handel: L’Allegro, Il Penseroso Ed Il Moderato, 1740

Woman at the New Piano